Aktualności

19-12-2019r.

Dnia 19 grudnia 2019r. odbyło się Spotkanie Opłatkowe z udziałem osób niepełnosprawnych z lubawskich placówek: Środowiskowy Dom Samopomocy, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Ośrodka Aktywności oraz Domu Pomocy Społecznej.

Wśród zaproszonych gości przybyli również przedstawiciele lokalnych władz oraz instytucji działających w ramach pomocy społecznej, a także rodzice i opiekunowie naszych podopiecznych. W tym roku Spotkanie Opłatkowe odbyło się w Zajeździe Wichrowe Wzgórza w Lubawie.
Spotkanie zainaugurowały przemowy powitalne i życzenia świąteczne złożone przez zaproszonych gości. W świątecznej atmosferze, wśród kolęd i pastorałek w tle wszyscy wysłuchali i obejrzeli ''Jasełka'' w wykonaniu podopiecznych placówek.
Był również poczęstunek, wspólne śpiewanie kolęd i wizyta Mikołaja, który obdarował osoby niepełnosprawne słodkimi upominkami, które sprawiły wielką radość uczestnikom.
Spotkanie wigilijne to niepowtarzalna i wspaniała okazja, by spędzić czas w gronie najbliższych i przyjaciół; złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne oraz pośpiewać kolędy, a także poczuć magię tych jakże pięknych świąt.

{gallery}galeria/20191219{/gallery}

Galeria zdjęć

Bal karnawałowy 2020


13-02-2020r.

Tegoroczny Bal odbył się 13.02.2020r., atmosfera zabawy była wyjątkowo sympatyczna i miła, sala była przepięknie wystrojona karnawałowo-walentynkowymi dekoracjami.

Wigilia 2019


19-12-2019r.

Dnia 19 grudnia 2019r. odbyło się Spotkanie Opłatkowe z udziałem osób niepełnosprawnych z lubawskich placówek: Środowiskowy Dom Samopomocy, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Ośrodka Aktywności oraz Domu Pomocy Społecznej.

Wyprawa na Litwę 2019


28-10-2019r.

,,Dobrze jest urodzić się w małym kraju, gdzie przyroda jest ludzka, na miarę człowieka, gdzie w ciągu stuleci współżyły ze sobą różne języki i różne religie. Mam Na myśli Litwę, ziemię mitów i poezji”.

Czesław Miłosz

W poniedziałek dnia 28.10.2019r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie wraz z terapeutami i opiekunami wyruszyli na trwającą trzy dni wyprawę do naszych sąsiadów Litwinów.

Historia artykułów


UWAGA
Jakiekolwiek dane i informacje, zawarte na stronie internetowej ŚDS w Lubawie, są publikowane tylko i wyłącznie do celów poglądowych. Wszelkie prawa do zdjęć zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) oraz zdjęć i elementów graficznych publikowanych na tej stronie internetowej wymaga zgody kierownika ŚDS w Lubawie.

Tel.: 089 645 26 70

sds@lubawa.pl

Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubawie
ul. Kupnera 18
14-260 Lubawa

© 2021 SDS - Wszystkie prawa zastrzeżone