Aktualności

INFORMACJA

Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie informuje, iż Decyzją Wojewody Warmińsko – Mazurskiego z dnia 5 stycznia 2022 r. na podstawie art. 11h ust. 1 i 4 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2021 r. poz. 2095 z późn. zm.), w związku z art. 104 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2021 r. poz. 735, z późn. zm.)
w terminie od 10 stycznia do 16 stycznia 2022 r.
Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubawie
czasowo zawiesza działalność.
 
 
Kierownik
Środowiskowego Domu Samopomocy
w Lubawie 
/-/ Dorota Kowalska

Inwestycja z perspektywą

W konkursie "Inwestycja z perspektywą" zagłosuj na Lubawskie Centrum Aktywności Społecznej.
Link do głosowania - https://europapnews.pap.pl/#maps
 
 

Komunikat
Kierownika
Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie

            W związku z planowanymi kompleksowymi pracami remontowymi w budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie przy ul. Kupnera 18, z dniem 1 czerwca br. siedziba Ośrodka zostanie tymczasowo przeniesiona do budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie przy ul. Rzepnikowskiego 44, nr tel. kontaktowego: 505 542 303, natomiast administracja ŚDS będzie znajdowała się w Lubawskim Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Biskupów Chełmińskich 1, nr tel. kontaktowego: 89 645 26 70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
            Przepraszam za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji.
 
Kierownik
Środowiskowego Domu Samopomocy
w Lubawie 
/-/ Dorota Kowalska

Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubawie
14 – 260 Lubawa ul. Kupnera 18
NIP 744-180-94-15, Regon 281461648
e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komunikat

            Z uwagi na wzrost zakażeń wirusem SARS-CoV-2 z dniem 10 października br. powiat iławski został zakwalifikowany do czerwonej strefy. W związku z powyższym przypominamy o obostrzeniach i bezwzględnym przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Placówce.
 
            Do Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie mogą przychodzić tylko i wyłącznie osoby zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych. Osoby wchodzące do na teren Placówki obowiązuje: zakrywanie ust i nosa (nie dotyczy podopiecznych Domu), dezynfekcja rąk, pomiar temperatury, zmiana obuwia bądź użycie ochraniaczy na obuwie, zachowanie dystansu społecznego, jak również zakaz przebywania na terenie Placówki osób, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia ciągłości działań podjętych przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubawie.
 

Prosimy Państwa o wyrozumiałość
i stosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
 
Kierownik
Środowiskowego Domu Samopomocy
w Lubawie 
/-/ Dorota Kowalska

© 2021 SDS - Wszystkie prawa zastrzeżone