22-02-2017r.

Dnia 22 lutego 2017 r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy pojechali do Kurzętnika na coroczny karnawałowy bal przebierańców, organizowany przez Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Mieście Lubawskim.

Gośćmi na balu byli również pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Grodzicznie oraz dzieci z Domu Dziecka w Pacułtowie, a także Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nowym Mieście Lubawskim. Uczestnicy balu zostali przywitani przez kierownika PŚDS w Nowym Mieście Lubawskim, pana Krzysztofa Piechockiego, po czym przyszedł czas na poczęstunek i zabawę karnawałową.

Podopieczni wraz z pracownikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie przebrani byli w stroje karnawałowe. Przy dźwiękach muzyki goście bawili się doskonale. Urozmaiceniem zabawy były liczne konkursy, przepełnione śmiechem i zabawą. Królową została podopieczna PŚDS NML, a Królem balu został uczestnik ŚDS w Lubawie Jarosław Żuralski. Wszyscy biorący udział w konkursach zostali nagrodzeni i obdarowani upominkami.  

Organizatorzy balu przygotowali ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek. Bal ten był świetną integracją i zabawą, w której mogli uczestniczyć nie tylko osoby niepełnosprawne, ale także dzieci i młodzież z Domu Dziecka.

 

© 2021 SDS - Wszystkie prawa zastrzeżone