14-02-2017r.

Dnia 14.02.2017r. w Karczmie "Nad Sandelą” w Lubawie odbył się Bal Walentynkowy, zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Ośrodka Aktywności w Lubawie, przy współpracy Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie, Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Ośrodka Aktywności w Lubawie oraz Domu Pomocy Społecznej w Lubawie.

Imprezę rozpoczął Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Ośrodka Aktywności, pan Tadeusz Prus, który przywitał zgromadzonych gości, złożył wszystkim życzenia walentynkowe,  po czym oficjalnie zaprosił na bal. Miłym akcentem, rozpoczynającym imprezę, były kotyliony oraz lizaki w formie serduszek, wręczane każdemu uczestnikowi balu.

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Domu Pomocy Społecznej, wieczór walentynkowy spędzili w wyjątkowej atmosferze, którą stworzyły piękne dekoracje, świece i akompaniament muzyczny  pana Jana Sarnowskiego oraz poczęstunek przygotowany przez szefa kuchni, pana Wiesława Mergalskiego. 

Uśmiech na twarzy i wzruszenie  wywołał również  koncert życzeń, podczas którego każdy z uczestników otrzymał własnoręcznie robioną walentynkę.

 

© 2021 SDS - Wszystkie prawa zastrzeżone