16-09-2020r.

Dnia 16.09.2020 uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie wraz z terapeutami i opiekunami spędzili miło czas podczas pikniku rekreacyjno-animacyjnego połączonego z grillem.

Spotkanie zorganizowano zgodnie z zaleceniami i rekomendacjami GIS i MRPiPS odnośnie spędzania czasu na świeżym powietrzu w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania na COVID-19. W czasie pikniku zostały zachowane wszelkie środki ostrożności, a zajęcia prowadzone we wzmożonym reżimie sanitarnym.

Spotkaniu pomimo przemijającego już lata towarzyszyła piękna pogoda, dodatkową atrakcją dla naszych podopiecznych była maszyna do popcornu i popcorn. Zorganizowany grill i zabawy zmotywowały naszych podopiecznych do aktywnego spędzania czasu. Animacje i gry, w których wszyscy brali udział, na miarę swoich umiejętności, sprawiły wiele radości. Uczestnicy mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności w takich grach i zabawach jak: gra w piłkę, gra w babin-tona, gra w koszykówkę, malowanie kredą, bańki mydlane, malowanie farbami.

Po wyczerpujących zabawach animacyjnych przyszedł czas na zrelaksowanie się przy posiłku z grilla oraz deserze w postaci lodów, soków i popcornu. Atmosfera panująca i mile spędzony czas, pomimo panujący restrykcji sanitarnych wprowadził wszystkich w miły nastrój pełen pozytywnych wrażeń.

© 2021 SDS - Wszystkie prawa zastrzeżone