19-12-2019r.

Dnia 19 grudnia 2019r. odbyło się Spotkanie Opłatkowe z udziałem osób niepełnosprawnych z lubawskich placówek: Środowiskowy Dom Samopomocy, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Ośrodka Aktywności oraz Domu Pomocy Społecznej.

Wśród zaproszonych gości przybyli również przedstawiciele lokalnych władz oraz instytucji działających w ramach pomocy społecznej, a także rodzice i opiekunowie naszych podopiecznych. W tym roku Spotkanie Opłatkowe odbyło się w Zajeździe Wichrowe Wzgórza w Lubawie.
Spotkanie zainaugurowały przemowy powitalne i życzenia świąteczne złożone przez zaproszonych gości. W świątecznej atmosferze, wśród kolęd i pastorałek w tle wszyscy wysłuchali i obejrzeli ''Jasełka'' w wykonaniu podopiecznych placówek.
Był również poczęstunek, wspólne śpiewanie kolęd i wizyta Mikołaja, który obdarował osoby niepełnosprawne słodkimi upominkami, które sprawiły wielką radość uczestnikom.
Spotkanie wigilijne to niepowtarzalna i wspaniała okazja, by spędzić czas w gronie najbliższych i przyjaciół; złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne oraz pośpiewać kolędy, a także poczuć magię tych jakże pięknych świąt.

© 2021 SDS - Wszystkie prawa zastrzeżone