14-02-2019r.

Dnia 14 lutego br. w Karczmie „Nad Sandelą” odbył się Karnawałowy Bal Walentynkowy, którego organizatorem było lubawskie Stowarzyszenie na Rzecz Ośrodka Aktywności. W zabawie wzięli udział mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Lubawie oraz uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Ośrodka Aktywności w Lubawie i Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie, a także rodzice i opiekunowie osób niepełnosprawnych. O stronę muzyczną Balu zadbał pan Jan Sarnowski.
Tegoroczny Bal odbył się dokładnie w Dniu Świętego Walentego, więc atmosfera zabawy była wyjątkowo sympatyczna i miła, właściciele Karczmy wraz z pracownikami zadbali także o piękną karnawałowo-walentynkową dekorację restauracji. Uczestnicy Balu, chcąc podkreślić jego karnawałowy charakter, wystąpili w przepięknych, pomysłowych i bardzo twarzowych przebraniach.
W trakcie trwania Balu, w przerwach między tańcami, odczytywano życzenia walentynkowe dla wszystkich zakochanych, jak również dla tych, którzy tej miłości ciągle poszukują. Przeprowadzono również zabawy karnawałowe: „Serce z niespodzianką” oraz „Tańczący „serdeczny” kapelusz”, które przyniosły wszystkich wiele radości.
W imieniu wszystkich uczestników tegorocznego Karnawałowego Balu Walentynkowego składamy serdeczne podziękowania osobom, które swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniły się do zorganizowania i przygotowania Balu.

 

© 2021 SDS - Wszystkie prawa zastrzeżone