03-02-2016r.

Dnia 3 lutego 2016 r. zostaliśmy zaproszeni na karnawałowy bal przebierańców do Kurzętnika, organizowanego przez Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Mieście Lubawskim. Gośćmi na balu byli również

pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Grodzicznie oraz dzieci z Domu Dziecka w Pacułtowie, a także Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nowym Mieście Lubawskim.

Uczestnicy balu zostali przywitani przez kierownika PŚDS w Nowym Mieście Lubawskim, pana Krzysztofa Piechockiego, po czym przyszedł czas na poczęstunek i zabawę karnawałową.

Pracownicy wraz uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie przebrani byli w stroje karnawałowe, dzięki którym wszyscy poczuli się niczym bohaterowie baśni czy filmów. Atmosfera panująca na balu pozwoliła zapomnieć o smutkach i problemach życia codziennego.

 Przy dźwiękach muzyki goście bawili się doskonale.

Urozmaiceniem zabawy były liczne konkursy, przepełnione śmiechem i zabawą. Królową i Królem balu zostali uczestnicy ŚDS w Lubawie: Teresa Wilczewska i Łukasz Rozumek. Wszyscy biorący udział w konkursach zostali nagrodzeni i obdarowani upominkami.

Organizatorzy balu przygotowali słodki poczęstunek oraz ciepły posiłek. Bal ten był świetną integracją i zabawą, w której mogli uczestniczyć nie tylko osoby niepełnosprawne, ale także dzieci i młodzież z Domu Dziecka.

© 2021 SDS - Wszystkie prawa zastrzeżone